Lentene pakub kehahooldust kvaliteetsete BYOTHEA toodetega. Kehahooldus kujutab endast bandaažmähkimist, mille eesmärk on organismist toksiinide ja kudedest turseid tekitava liigse vee väljutamine, ainevahetuse kiirendamine, tselluliidi vähendamine ja naha pinguldamine. Kasutatakse spetsiaalseid seerumeid, nahakoorijaid, kreeme, eeterlikke õlisid ja mähiseid. Ravimtaimedest valmistatud ekstraktide ja tõmmiste toime parandab naha kvaliteeti nii pindmiselt kui ka sügavuti, teeb selle tihkeks, pringiks, elastseks ja vetruvaks. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Parim tulemus koos (tselluliidi)massaažiga.

Kui oled treeningute või toitumisega küll kaalu kaotanud, kuid nahk paistab lõtvunud, siis on pakutav teenus just Sulle.

Kehahooldust ei soovitata teha raseduse ega imetamise ajal, sest pole uuritud, kas ja kuidas protseduur võib lapsele mõjuda, kuid on andnud soovitud tulemusi pärast sünnitust ja imetamise lõpetamist, mil võib tunduda, et nahk on lõtvunud rinnad „välja veninud“. Pinguldav hooldus aitab.

Juba pärast esimest korda võib märgata efekti:

  • Kehavormide mõõtmed on vähenenud
  • Naha elastsus on paranenud
  • Tselluliit ja tursed on vähenenud
  • Venitusarmid on muutunud vähem nähtavaks
  • Paraneb närvisüsteemi toimimine, uni ja meeleolu, kuna meetod on valutu, lõõgastav ja tekitab väga meeldiva tunde.

Pinguldavat või tselluliidivastast hooldust tehakse korraga ühele konkreetsele piirkonnale (tavaliselt reied, tuharad ja kõht), aga toime avaldub kogu kehale ja ülejäägid kaovad ühtlaselt. Protseduur kestab umbes 60 minutit, kuid aktiivained jätkavad oma toimet veel mitme tunni jooksul. Parim tulemus kuurina koos tselluliidi- või nahka toniseeriva massaažiga.

Vaata hindu --> HINNAKIRI